okná plastové

Classic

Okná vyrobené v systéme IDEAL 4000 nemeckej kvality sú rozumnou investíciou do budúcnosti, pretože na ich výrobu sú použité materiály najvyššej kvality. Profily IDEAL 4000 pre svoju kompatibilnosť s inými systémami aluplast dovoľujú zákazníkom perfektne vyhovieť v individuálnych potrebách a už dnes spĺňajú požiadavky okien do budúcnosti. Okná vyrobené v systéme IDEAL 4000 spájajú najmodernejšu techniku s najvyšším komfortom bývania, dovoľujúc nám tešiť sa z nich dlhé roky.

Prestige

Moderná architektúra si vyžaduje nové štandardy a očakávania zákazníkov vyhľadávajúcich stále teplejšie okna,sú skutočnosti,ku ktorým nemožno byť ľahostajný.NOVÝ 6-komorový systém Ideal 7000 NEW nemeckej kvality so stavebnou hĺbkou až 85mm ,je ďalšou možnosťou od výrobcu spoločnosti Aluplast, pre zákazníkov, ktorý ocenia jeho nadpriemerné tepelno-izolačné vlastnosti /energeticky úsporné stavby/. Šírka profilu až 85mm umožňuje široký výber izolačných skiel až do celkovej šírky 51mm!!! 

Thermo

Okná v systéme ideal 5000  nemeckej kvality spájajú v sebe najmodernejšiu techniku s najvyšším komfortom bývania.Harmonické tvary,silná konštrukcia a atraktívne vzory je garancia nadčasovej elegancie.Je to profil s tesnením uprostred, kde vďaka výskytu tretieho tesnenia a pomocou použitia vhodných tepelnoizolačných skiel je možné značne zredukovať stratu tepla.V tejto rade profilov je možné použiť výstuhu s vyššou tepelnou izoláciou /komory sú vyplnené izolačnou polyuretánovou penou/. 

 

Thermo Luxus

systém ideal 8000 nemeckej kvality je NOVÁ ponuka od Aluplastu, v ktorej sa kladie hlavný dôraz na zníženie tepelných parametrov.Možné to bolo vďaka zväčšeniu stavebnej hĺbky profilu na 85 mm, 6-komorová konštrukcia profilu a systému troch tesnení. Systém ideal 8000 je vhodný pre investorov, ktorý majú záujem o energeticky úsporné budovanie.