Classic

Okná vyrobené v systéme IDEAL 4000 nemeckej kvality sú rozumnou investíciou do budúcnosti, pretože na ich výrobu sú použité materiály najvyššej kvality. Profily IDEAL 4000 pre svoju kompatibilnosť s inými systémami aluplast dovoľujú zákazníkom perfektne vyhovieť v individuálnych potrebách a už dnes spĺňajú požiadavky okien do budúcnosti. Okná vyrobené v systéme IDEAL 4000 spájajú najmodernejšu techniku s najvyšším komfortom bývania, dovoľujúc nám tešiť sa z nich dlhé roky.

Okná vyrobené v systéme IDEAL 4000 sú rozumnou investíciou do budúcnosti, pretože na ich výrobu sú použité materiály najvyššej kvality. Profily IDEAL 4000 pre svoju kompatibilnosť s inými systémami aluplast dovoľujú zákazníkom perfektne vyhovieť v individuálnych potrebách a už dnes spĺňajú požiadavky okien do budúcnosti. Okná vyrobené v systéme IDEAL 4000 spájajú najmodernejšu techniku s najvyšším komfortom bývania, dovoľujúc nám tešiť sa z nich dlhé roky.

 

Technické parametre:

Materiál: Päťkomorový profilový systém ALUPLAST IDEAL INTERTEC 4000 od výrobcu ALUPLAST GmbH Kunststoffprofile, Englerstrasse 23, D-76275 Ettlingen, Nemecko. Rámové aj krídlové profily z PVC sú vystužené pozinkovanými ocelovými výstužnými profilmiaž do hrúbky 2,0 mm od výrobcu ALUPLAST GmbH Kunststoffprofile, Englerstrasse 23, D-76275 Ettlingen, Nemecko, ktoré sú v komore profilu upevnené skrutkami.
Rohové spoje: Zvárané
Tesnenie: Styk rámu a krídla okna a dverí je riešený dorazovým tesnením vo vnútornej zóne, ktoré je vložené do drážky v profile krídla, a vonkajším tesnením, ktoré je vložené do dážky v profile rámu. Tesnenia sú od výrobcu ALUPLAST GmbH Kunststoffprofile, Englerstrasse 23, D-76275, Nemecko.
Zasklenie: výber zo širokej ponuky izolačných skiel: vzorované, bezpečnostné, farebné...
Kovanie: Celoobvodové kovanie WINKHAUS auto PILOT, od výrobcu WINKHAUS TECHNIK GmbH§ CO KG, Augustín Winkhaus Strasse 131, D-48283 Telgte, Nemecko.
Počet uzatváracích bodov: jednokrídlové okno-11, dvojkrídlové okno-16. Počet uzatváracích bodov je v súlade s montážnym predpisom výrobcu okien.
Poloha západiek celoobvodového kovania: v nulovej polohe.